24/12V 30A İzoleli DC-DC Şarj Cihazı Charger Bluetooth Özellikli, ORI241236120, VictronModel No: Orion-Tr Smart 24/12-30A Isolated DC-DC chargerOrion-Tr İzole Akıllı DC-DC Şarj CihazıOrion-Tr Akıllı DC-DC şarj aleti, 3 aşamalı ve Bluetooth özellikli profesyonel bir DC-DC şarj cihazıdır. Servis akülerinin (akıllı) alternatör ve marş aküsüyle şarj edildiği taşıtlardaki veya su taşıtlarındaki çift batarya sistemleri için tasarlandı. Ünite Bluetooth üzerinden izlenebilir ve programlanabilir, bir açma/kapama anahtarıyla uzaktan kontrol edilebilir ve bir motor çalışma tespit mekanizması içerir. Orion-Tr Smart şarj cihazı 12V ve 24V sistemlerde kullanılabilir. Hem kurşun asit, hem de lityum bataryalara uygundur. 400W değerine kadar modeller mevcuttur, çıkış gücünü artırmak için sınırsız sayıda birim paralel bağlanabilir. Tam çıkış gücünü 40°C sıcaklığa kadar korumakla birlikte, ürün 55°C sıcaklığa kadar kullanılabilir. Modeller:12 / 24 Volt
24/12V 30A İzoleli DC-DC Şarj Cihazı Charger Bluetooth Özellikli, ORI241236120, Victron
SKU:
4 in stock
4 in stock